PAMER kominki Bochnia


biuro@kominki-pamer.pl | kom: 600 360 482

płomieńKOMINY systemowe

Dlaczego systemowy?

kominNiemal wszystkie porównania przewidziane przed budową, jak i te wynikające z użytkowaina komina, dają przewagę nowoczesnym kominom systemowym nad tradycyjnymi konstrukcjami np. z cegły. Decydując się na komin systemowy z pewnością otrzymujemy produkt dobrze przemyślany i wykonany według najwyższych norm budowlanych z wieloletnią gwarancją. Gazoszczelny, odporny na działanie wilgoci i kwasów, odporny na pożar sadzy, odpowiednio przewietrzany. Możemy wybrać przekrój, wysokość, opcję kanałów wentylacyjnych oraz punkt podłączenia paleniska. Montaż jest szybki i wolny od wielu błędów murarskich. Komin posiada fabrycznie przygotowane okienko rewizyjne (wyczystkę z izolowanym zamknięciem) i specjalne odprowadzenie skroplin.pustak leierWybór odpowiedniego komina zależy od jego przeznaczenia czyli rodzaju kotła, rodzaju paliwa lub liczby podłączonych urządzeń.
Wszystkie parametry możesz ustalić w naszej firmie nie ponosząc żadnych kosztów. Specjalizujemy się w sprzedaży i montażu markowych kominów ceramicznych firmy LEIER.

Napisz, lub zadzwoń i powiedz jaki komin planujesz zakupić.
Przygotujemy indywidualny kosztorys.

Systemowy komin stalowy

komin stalowyKomin wykonany z nierdzewnej stali jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdy ceramiczny komin jest zbyt duży lub zbyt ciężki. Lekki komin stalowy może zawisnąć na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Jest to idealne rozwiązanie dla wysokich kominów przemysłowych, kominów podwieszanych, jak również nowoczesnych urządzeń grzewczych z zamkniętą komorą spalania, do których niezbędne jest powietrze z zewnątrz dostarczane przez komin.

Kominy i stalowe wkłady kominowe to urządzenia wysokiej jakości do wielu zastosowań. Od kilku lat dla naszych klientów montujemy produkty o różnej średnicy, różnej grubości ścianki, żaroodporne, kwasoodporne i dwuścienne. Jesteśmy dystrybutorem firmy DARCO - producenta nowoczesnych kominów i rozwiązań dla ogrzewnictwa i wentylacji.

Wybierz swój komin, lub urządzenie wspomagające pracę komina - nasady, przyłącza, kratki, generatory ciągu, nawietrzaki i inne.

komin z klinkieru


Wykonujemy pełne wykończenie według ustaleń klienta, - m.in. klinkierem, kamieniem naturalnym lub tynkiem.


komin z kamienia

Komin może być ukryty w ścianie, wolnostojący, włączony w zabudowę z płyt g-k, lub stanowić wykończoną odpowiednio konstrukcję wewnątrz pomieszczeń.